ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cool Kick after shave gel
 
 
Nivea For Men
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea For Men
 
Cool Kick after shave gel
Nivea Cool Kick after shave gel

I ri në rangun e NIVEA For MEN - After Shave Gel për burrat që janë në kërkim për qetësues të lëkurës pas rroje dhe një dozë shtesë freskie. Xheli ka një formulë të lehtë, thithet shpejt me ekstraktet e mentes, e cila menjëherë i jep energji lëkurës dhe i shton një arome të freskët.
Rezultati: Nje lekure e fresket dhe e bute ne prekje.
100ml

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml gel
Artikulli #5596
680 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1150 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Hugo Boss Boss Soul ...
2500 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK