ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Perfect Clean Exfoliating Foaming Gentle Scrub
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Perfect Clean Exfoliating Foaming Gentle Scrub
 Mënyra jonë e re për të pastruar!

Pastrim i thellë i poreve.
Pastrim me Scrublet, një furçë të butë dhe elastike. Pasterti e përsosur. Butësisht largon yndyren, papastertit dhe make-up për një fytyre dhe pore te pastra. Kjo formulë është e përshtatshëme për të gjitha llojet e lëkurës. Pastron butesisht dhe lëkura juaj është lënë e butë dhe e qetë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml per te gjitha tipet e lekurave
Artikulli #5758
570 LEK SHTO NË SHPORTË
Perfect Clean Refreshing Foaming Gel Wash
Artikulli #10675
570 LEK SHTO NË SHPORTË
Perfect Clean Soothing Foaming Cream Wash
Artikulli #10676
570 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK