ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Very Irresistible Fresh Attitude
 
 
Givenchy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Givenchy
 
Very Irresistible Fresh Attitude
Prodhuar në vitin 2007 dhe i zhvilluar nga parfumiere Anne Flipo dhe Pierre Wargnye.  Ne Aromë përfshihet nenexhik i freskët, grejpfrut, livando, basil, kafe moka dhe kedri. Të gjitha prodhimet janë origjinale.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml Tester
Artikulli #355
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Hugo Boss Hugo Dark ...
5000 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK