ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pure Exfo-Brusher wash Oil Control
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Pure Exfo-Brusher wash Oil Control
 Furçë qe largon shkelqimin dhe pikat e zeza

Veprim të dyfishtë kundër shkëlqimit dhe pikave te zeza

1.Formula inovative zvogëlon sebum për të parandaluar shkelqimin e tepert te lekures
2. mikro furcat e buta dhe elastike ndihmojë per te  pastruar dhe hequr papastertit ne thellesi te lekures ... ashtu si dora nuk mundet !
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml
Artikulli #5766
650 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Kenzo L'Eau par Kenz ...
5500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
11000 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK