ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Blue Label
 
 
Givenchy
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Givenchy
 
Blue Label
Blue Label mishëron energjinë, stilin, dhe qëndrimin e njeriut të sotëm. Nga trishtues ne  aventura emocionuese të këtij kokteji gjallërues me agrume përzier me shënime të reja ujore, erëza të gjalla, dhe dru mashkullor bën të përsosur njeriun i cili i kërkon të gjitha. 
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 50ml Tester
Artikulli #357
4 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1300 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Calvin Klein Eternit ...
6500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK