ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Nutri-Gloss Light Shine Shampoo
 
 
Loreal Elseve
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal Elseve
 
Nutri-Gloss Light Shine Shampoo
 A keni ju floke te gjate pa shkelqim dhe qe yndyra kthehet shpejt : të bëhet i mërzitshëm dhe pa volum - duke humbur shkëlqimin e saj dhe energjinë?

Për të ringjallur shkëlqim e  flokëve tuaj, L'Oreal ka krijuar Nutri-gloss Shampoo Light me proteina perle + agrume. Kjo ndihmon fibrat e flokeve. Pasi lani flokët me nutri gloss light floku juaj  ndihet i bukur, i pastruar, duket i shëndetshëm, me shkelqim dhe i bute në te  prekur. Sipërfaqja e flokëve shkelqen si pasqyrë, prekja e tyre eshte e bute si kashmiri ... floket ndihen te lehte!

*keto rezultate  rrjedhin prej proteinave Pearl.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #5807
350 LEK SHTO NË SHPORTË
200ml balsam
Artikulli #5808
350 LEK SHTO NË SHPORTË
200ml sprajt conditioner
Artikulli #5809
580 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Guerlain Samsara ...
5200 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Cindy Crawford Water ...
2500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK