ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Re-Nutrition
 
 
Loreal Elseve
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal Elseve
 
Re-Nutrition
Laboratoret e L'oreal jane  perqendruar ne nje forme kremi dhe balsam trajtues me perberes aktiv : Qumesht blete + Omega 6.
Pas aplikimit te pare, floket transformohen, ata gjejne butesin, shkelqimin dhe rrjedhshmerine e nje floku persosmerisht te trajtuar. Perdorim pas perdorimi rimbushen me ushqyesit kryesor, rigjejne gjallerin e tyre dhe jane te mbrojtur gjate nga tharja.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml shampo
Artikulli #5828
350 LEK SHTO NË SHPORTË
300ml mask
Artikulli #5829
600 LEK SHTO NË SHPORTË
200ml balsam
Artikulli #5830
350 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Ferrari Extreme ...
5000 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK