ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Adapt
 
 
Infasil
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Infasil
 
Adapt
 Një gamë e deodoranteve të butë, te sigurt dhe efektiv për një kohë të gjatë për tu ndjer të freskët dhe të mbrojtur në të gjitha rrethanat.

Deodorantet Infasil janë të gjitha të testuara klinikisht dhe janë të vetmet të miratuara nga shoqata Italiane e AIDECO per dermatologji dhe kozmotologji. Infasil mbron lëkurën tuaj me të gjithë gamën e saj e produkteve sensitive dhe specifike.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml deo sprai
Artikulli #5889
470 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline The One-b ...
700 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala Impala Terrac ...
0 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Forei ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK