ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Neutro Tripla Protezione
 
 
Infasil
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Infasil
 
Neutro Tripla Protezione
 Një gamë e deodoranteve të butë, te sigurt dhe efektiv për një kohë të gjatë për tu ndjer të freskët dhe të mbrojtur në të gjitha rrethanat.

Deodorantet Infasil janë të gjitha të testuara klinikisht dhe janë të vetmet të miratuara nga shoqata Italiane e AIDECO per dermatologji dhe kozmotologji. Infasil mbron lëkurën tuaj me të gjithë gamën e saj e produkteve sensitive dhe specifike.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml deo
Artikulli #5891
470 LEK SHTO NË SHPORTË
40ml stik
Artikulli #5892
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Moschino Glamour ...
7500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK