ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Nurtente
 
 
Infasil
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Infasil
 
Nurtente
 Një gamë e deodoranteve të butë, te sigurt dhe efektiv për një kohë të gjatë për tu ndjer të freskët dhe të mbrojtur në të gjitha rrethanat.

Deodorantet Infasil janë të gjitha të testuara klinikisht dhe janë të vetmet të miratuara nga shoqata Italiane e AIDECO per dermatologji dhe kozmetologji. Infasil mbron lëkurën tuaj me të gjithë gamën e saj e produkteve të buta dhe specifike.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml deo
Artikulli #5894
470 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Mascara TURBO ...
600 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
MOLINARD Muguet Eau ...
7400 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK