ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Floreale
 
 
Infasil
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Infasil
 
Floreale
 Një gamë e deodoranteve të butë, te sigurt dhe efektiv për një kohë të gjatë për tu ndjer të freskët dhe të mbrojtur në të gjitha rrethanat.

Deodorantet Infasil janë të gjitha të testuar klinikisht dhe janë të vetmet të miratuara nga shoqata Italiane e AIDECO per dermatologji dhe kozmotologji. Infasil mbron lëkurën tuaj me të gjithë gamën e saj e produkteve të buta dhe specifike.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml deo
Artikulli #5896
470 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Micromatic ‚Ä ...
400 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Gucci Pour Homme II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Calvin Klein Euphori ...
4800 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
245 LEK - 350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Schauma Fresh it Up ...
240 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK