ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Talco
 
 
Infasil
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Infasil
 
Talco
 Një gamë e deodoranteve të butë, te sigurt dhe efektiv për një kohë të gjatë për tu ndjer të freskëta dhe të mbrojtura në të gjitha rrethanat.

Deodorantet Infasil janë të gjithë të testuar klinikisht dhe janë të vetmet të miratuara nga shoqata Italiane e AIDECO dermatologji dhe kozmotologji. Infasil mbron lëkurën tuaj me të gjithë gamën e saj e produkteve të buta dhe specifike.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml deo
Artikulli #5898
470 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
380 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Baby Lips ...
200 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Jennifer Lopez Still ...
3500 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK