ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Neutro Extra Delicato
 
 
Infasil
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Infasil
 
Neutro Extra Delicato
 Një gamë e deodoranteve të butë, te sigurt dhe efektive për një kohë të gjatë për tu ndjer të freskëta dhe të mbrojtura në të gjitha rrethanat.

Deodorantet Infasil janë të gjitha të testuara klinikisht dhe janë të vetmet të miratuara nga shoqata Italiane e AIDECO dermatologji dhe kozmetologji. Infasil është sinonim me efektivitetin dhe mbrojtjen e lëkurës tuaj me të gjithë gamën e saj te produkteve të buta dhe specifike.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
50ml xhel
Artikulli #5900
380 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Flormar Turbo Bost ...
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Energise ...
4300 LEK - 7000 LEK
Jacques Jasmine ...
980 LEK
Top Ten Victoury Lea ...
900 LEK - 1100 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7700 LEK - 12950 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Liquid Soap s ...
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK