ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Power Ricci
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Power Ricci
 Power Ricci Mousse Forma Ricci është shkuma e pare nga L'Oreal Paris projektuar posaçërisht për t'i dhënë elasticitet dhe ton kacurrelave të lodhur dhe pa energji. Formula e tij mbron kacurrelat tuaj nga variacionet klimatike për 24 ore.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
150ml
Artikulli #5902
470 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
CAROLINA HERRERA AQU ...
3000 LEK - 5200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9200 LEK - 15950 LEK
MOLINARD Molinard Ha ...
6000 LEK - 14500 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
MOLINARD Chypre Char ...
9950 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK