ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Lisci Effetto Seta
 
 
Pantene
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Pantene
 
Lisci Effetto Seta
Butësi & e mëndafshtë
Shampo

Butësi dhe bukuri për floke te thatë dhe te demtuar.
Zbut dhe mban lagështin larg nga floket dhe duke i lënë të butë si mëndafsh.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500ml
Artikulli #5926
580 LEK SHTO NË SHPORTË
Capelli Colorati 500ml (per floke te lyer)
Artikulli #10638
580 LEK SHTO NË SHPORTË
Ricci Perfeti 500ml (per floke te hidratuar)
Artikulli #10639
580 LEK SHTO NË SHPORTË
Clean & Care 500ml (per floke te shendetshem)
Artikulli #10640
580 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK