ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Glam Shine 6H
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Glam Shine 6H
 Shkelqyes buzesh
Shkelqim qe zgjat 6 ore
I jashtezakonshem, shkelqyes buzesh verbues i cili jep pershtypje te nje volumi luksoz. Teknologjia e vetme Shine fixTM ben te mundur qe kjo formule jo-ngjitese te qendroje dhe rezistoj shume gjate. Per buze te fryra dhe te mbrojtura, shkelqyese dhe vezulluese per 6 ore.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
001 Endless Light
Artikulli #6035
700 LEK SHTO NË SHPORTË
004 Immortal Pearl
Artikulli #6036
700 LEK SHTO NË SHPORTË
102 Always Pink
Artikulli #6037
700 LEK SHTO NË SHPORTË
103 Forever Nude
Artikulli #6038
700 LEK SHTO NË SHPORTË
106 Forever Young
Artikulli #6039
700 LEK SHTO NË SHPORTË
112 Keep the Sweet
Artikulli #6040
700 LEK SHTO NË SHPORTË
114 Tempting Pink
Artikulli #6041
700 LEK SHTO NË SHPORTË
116 Fresh Fucsia
Artikulli #6042
700 LEK SHTO NË SHPORTË
118 Fresh Cassis
Artikulli #6043
700 LEK SHTO NË SHPORTË
201 Royal Wild Rosen
Artikulli #6044
700 LEK SHTO NË SHPORTË
205 Plum Addiction
Artikulli #6045
700 LEK SHTO NË SHPORTË
206 Fucsia Obsession
Artikulli #6046
700 LEK SHTO NË SHPORTË
208 Unlimited Fucsia
Artikulli #6047
700 LEK SHTO NË SHPORTË
209 Irresistible Grape
Artikulli #6048
700 LEK SHTO NË SHPORTË
301 Cinnamon Addict
Artikulli #6049
700 LEK SHTO NË SHPORTË
307 Infinite Desert
Artikulli #6050
700 LEK SHTO NË SHPORTË
403 Papaya Tatoo
Artikulli #6051
700 LEK SHTO NË SHPORTË
501 Purple Obsession
Artikulli #6052
700 LEK SHTO NË SHPORTË
507 Fresh Grenadine
Artikulli #6053
700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1200 LEK - 9000 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK