ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Rinfrescante / Lenitivo
 
 
NATURAVERDE
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA NATURAVERDE
 
Rinfrescante / Lenitivo
 Pastrues intim
Freskues / Lëmues


 Naturaverde pastrues intim lemues siguron freski dhe mbrojtje gjatë gjithë ditës. Formula e tij e butë me Aloe Vera, kamomil dhe Mallow ka një veprim qetësues, efektiv dhe i përshtatshëm për të rinjtë. Pasuruar edhe me vaj kamomili ka një veprim efektiv antibacterial.

Pastrues intime Freskuese
Naturaverde ofron mbrojtje gjatë gjithë ditës. Formula e tij është bërë e butë me ekstrakte natyrore te Aloe Vera dhe nenexhik e cila i jep një ndjenjë të fortë të freskis natyrore.
Pasuruar edhe me vaj, ka një veprim efektiv antibacterial.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
300ml Freskuese
Artikulli #6249
300 LEK SHTO NË SHPORTË
300ml Lëmues
Artikulli #6250
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3200 LEK
Impala  Vip Mascara ...
600 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Burberry Weekend ...
4800 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK