ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hydra Mineral Compact Foundation
 
 
Artdeco
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Artdeco
 
Hydra Mineral Compact Foundation
I  përshtatshem për lëkurë të yndyrshme, gjithashtu dhe për lëkurë të ndjeshme. Përmban vitaminë E dhe ekstrakte rozmarine, e cila mbron kundër ndikimeve negative mjedisore të tilla si radikalet e lira dhe humbjen e lagështise.
Pa aromë, pa dyll dhe vajra pudre.
Puder mat per nje pamje me terheqese.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Nr. 55 Ivory
Artikulli #6302
1 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Nr. 60 Light Beige
Artikulli #6303
1 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Nr. 65 Medium Beige
Artikulli #6304
1 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Nr. 70 Fresh Beige
Artikulli #6305
1 700 LEK SHTO NË SHPORTË
Nr. 75 Intense Amber
Artikulli #10627
1 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Versace Blue jeans ...
2860 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 11500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK