ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Soothing (for dry skin)
 
 
Head & Shoulders
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Head & Shoulders
 
Soothing (for dry skin)
 Qetësues (për lëkurë të thatë)
Shton hidratimin e nevojshme per  lëkurën e  thatë te kokës dhe largon zbokthin
Përbërja, me vaj bajame për të zbutur lëkurën e kokës dhe ushqyer flokët tuaj.
 
Importuar nga Greqia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Soothing 600ml (per lekure te thate)
Artikulli #6336
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Soothing 400ml (per lekure te thate)
Artikulli #6337
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Colour Care 600ml (per floke te lyer)
Artikulli #10605
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Colour Care 400ml (per floke te lyer)
Artikulli #10606
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Damage 600ml (per floke te demtuar)
Artikulli #10607
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Damage 400ml (per floke te demtuar)
Artikulli #10608
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Ocean Energy 600ml (jep freski dhe largon sbokthin)
Artikulli #10609
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Ocean Energy 400ml (jep freski dhe largon sbokthin)
Artikulli #10610
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Cool Menthol 600ml (rigjalleron flokun dhe largon zbokthin)
Artikulli #10611
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Cool Menthol 400ml (rigjalleron flokun dhe largon zbokthin)
Artikulli #10613
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Classic Clean 2in1 600ml (heq totalisht zbokthin dhe e le lekuren e kokes te bute)
Artikulli #10614
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Classic Clean 2in1 400ml (heq totalisht zbokthin dhe e le lekuren e kokes te bute)
Artikulli #10615
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Sensitive Care 600ml (per lekure te ndjeshme)
Artikulli #10617
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Sensitive Care 400ml (per lekure te ndjeshme)
Artikulli #10618
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Classic Clean 600ml (heq totalisht zbokthin)
Artikulli #10619
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Classic Clean 400ml (heq totalisht zbokthin)
Artikulli #10620
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Smooth & silky 600ml (butesi dhe shkelqim)
Artikulli #10621
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Smooth & silky 400ml (butesi dhe shkelqim)
Artikulli #10622
450 LEK SHTO NË SHPORTË
Cirtus Fresh 600ml (le floket me yndyre te bute dhe 100% pa zbokth)
Artikulli #10623
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Cirtus Fresh 400ml (le floket me yndyre te bute dhe 100% pa zbokth)
Artikulli #10624
450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
400 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
900 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3400 LEK - 8300 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Paris Vally It's del ...
2100 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
DKNY Be Delicious ...
6500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK