ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pure
 
 
Garnier
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier
 
Pure
 Formulë anti-bakteriale punon për të pastruar poret, papastërtitë dhe heqjen e sebumit ne sipërfaqe te lekures e cila mund të bllokojë poret dhe të çojë në pakenaqesi te pamjes se lekures.
Shpelahet lehtësisht me ujë, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të përkryer.


Jane testuar dermatologjikisht  për të siguruar efektivitetin e tyre dhe respektin për lëkurën tuaj.
 I projektuar për të plotësuar nevojat e çdo lloj lëkure.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Xhel lares Pure 150ml
Artikulli #386
570 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
600 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dupont Orazuli ...
2800 LEK - 3600 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK