ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Hydra Plus
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Carroten
 
Hydra Plus
Vitaminat A , E dhe D-Panthenol ndihmojnë në mbrojtjen kundër plakjes së parakohshme, duke zgjeruar shkëlqim natyral të lëkurës.
Hidratimi mban nivelet natyrore te lagështis dhe rinovimit te lëkurës.
Yndyra perthithet shpejt nga lekura, duke e lënë lëkurën të butë dhe paster.
I testuar dermatologjikisht / rezistent ndaj ujit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
75ml 30 spf/uvb
Artikulli #6380
900 LEK SHTO NË SHPORTË
75ml 20spf/uvb
Artikulli #6381
850 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK