ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Omega Care Tan & Protect Oils
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Carroten
 
Omega Care Tan & Protect Oils
Me përbërjet e reja që përmbajne Omega (3, 6, 7 dhe 9) dhe acide yndyrore që rrisin mbrojtjen natyrale te lëkurës ndaj rrezatimit UV, ndihmon për të ruajtur ekuilibrin e saj.
Me një përzierje unike me karrota, vaj kokosi dhe përbërësit e tjere që përshpejtojnë procesin për rrezitje.
I testuar dermatologjikisht/ rezistente ndaj ujit.
I diponueshem ne SPF 15, 20, 30
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
SPF 15
Artikulli #6385
700 LEK SHTO NË SHPORTË
SPF 30
Artikulli #10590
800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
11000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK