ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ricci Perfetti
 
 
Pantene
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Pantene
 
Ricci Perfetti

Perfect Curls Mousse:
- Transformon kacurrelat e çrregullt në kacurrela te bukur, të përcaktuara dhe të buta.
- Ndihmon për të mbrojtur efektin e kaçurrelave gjatë gjithë ditës.
- Lë flokët me shkëlqim.

Kjo shkume është formuluar për të krijuar kacurrela te përcaktuara, të përkryera dhe per t'i mbrojtur nga efektet e jashtem gjatë gjithë ditës.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200ml ricci perfetti
Artikulli #6393
550 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Mascara x4 ...
450 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK