ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
CK One Summer
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
CK One Summer
 CK One Summer 2012 është një agrume e butë, argëtuese dhe freskuese - koktej me shije frutash. E pastër, e freskët dhe e përshtatshme për të dyja gjinitë, ai perbehet me nenexhik, kastravec, gëlqere dhe bergamot.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml eau de toilette
Artikulli #6406
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
2300 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Loreal Perfect Clean ...
570 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Escada Sentiment ...
1800 LEK - 5700 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Ralph Lauren Polo Gr ...
4500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Escada Sentiment pou ...
3000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK