ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Toujours Glamour
 
 
Moschino
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Moschino
 
Toujours Glamour
Kjo eshte nje surprize te cilen te gjitha femrat do ta pelqejne. Kjo perzierje eshte e pasur me perberes cilesor. Nje parfum i cili perbehet nga rrushi i kuq pa fara, kardamom,  bajame, jasemin dhe zambak. Perberesit baze jane purpuri, myshky dhe benzoini.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml eau de toilette TESTER
Artikulli #6410
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Top Ten Pure Lightne ...
900 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
paco rabanne Lady Mi ...
3200 LEK - 10500 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Marc Jacobs Perfume ...
4800 LEK - 7800 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK