ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Classic Care
 
 
Pantene
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Pantene
 
Classic Care
 "Classic Care Shampo".

Butësisht pastron flokët për një ndriçim të shëndetshem.

* Është projektuar posaçërisht për ti bërë flokët të shndritshem dhe të shëndetshem ne pamje nga rrënja deri te maja.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Per floke Normal 400ml (PRODUKT GREK)
Artikulli #390
460 LEK SHTO NË SHPORTË
Mbron ngjyren e flokeve dhe u jep atyre volum 400ml
Artikulli #10960
460 LEK SHTO NË SHPORTË
Rigjeneron dhe e mbron flokun tuaj 400ml
Artikulli #10961
460 LEK SHTO NË SHPORTË
Lico Extreme 400ml
Artikulli #10962
460 LEK SHTO NË SHPORTË
Total Damage Hair 400ml
Artikulli #10963
460 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda MAXIMUM LASH MA ...
450 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Boucheron Miss Bouch ...
5000 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Paris Vally Kisses&H ...
2100 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Boss Eleme ...
2500 LEK - 8200 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK