ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Chromatic go color shampoo
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Chromatic go color shampoo
 Shampo e  formuluar për te ruajtur ngjyren dhe për nje lëkurë të shëndetshme edhe pas lyerjes se flokeve, dekolorimit apo dhe fijeve te bardha.
Në pH acid, eliminon njollat dhe gjurmët e mbetura ne lekure, zgjat jetën e ngjyrës dhe është gjithashtu ideale për ribalancimin e flokëve pas drejtimit.
Pulp PRO, një kompleks i bazuar në favonoidi, vitamina, minerale, acide organike dhe fruta, duke përfshirë sidomos acid të malic me veprim neutralizues, ristrukturon flokët me rezultate menjëhere të dukshme.
Rezultati: flokë te gjatë, te trashë, elastike dhe me shkëlqim.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
250ml
Artikulli #6440
600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Kuti tuale ...
3580 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
350 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK