ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Chromatic go color maschera
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Chromatic go color maschera
Ka një veprim të trefishtë: ekuilibron pH fisiologjik te lëkurës, neutralizon çdo mbetje  dhe ushqen ne menyre të ekuilibruar.
Pulp PRO, një kompleks i bazuar në favonoidi, vitamina, minerale dhe acide organike te frutave, duke përfshirë acidin sidomos malic nga të neutralizimit të mbetjeve alkaline, ristrukturon flokët me rezultate të menjëhershme dhe te dukshme. Pas trajtimit të zgjatur, flokët janë më te  trashë, elastike dhe me shkëlqim.

Përdorimi: Pas shampos, zbatohen 10-20 ml nga maja drejt gjatësisë, masazhohet për të lehtësuar thithjen, lihet për 3-8 minuta në varësi të gjatësisë, duke e krehur.
Shpëlahet  tërësisht.
Përdorni produkte të tjera te linjes GO COLOR per te arritur rezultate te shkelqyera.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500ml
Artikulli #6442
1 300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK