ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Go color protective oil
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Go color protective oil
 Vaj qetësues dhe mbrojtës i projektuar për persona me lëkurë të ndjeshme.
Perdoret si regullues në ngjyrosje, çngjyrim dhe permanent. Ajo është formuluar per te zvogëluar kruajtjet e bezdisshme, djegien dhe skuqjen që mund të shkaktojne ngjyruesit ​​në individë me lekure te ndjeshme.
Përdorimi: Hidhni disa pika (5 deri 10 ml) në përgatitjen e bojës, oksidimit ose çngjyrimit.
Më pas mund te vazhdoni si zakonisht.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #6444
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
300 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Impala Make up Base ...
600 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure ...
570 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Yves Saint Laurent L ...
5900 LEK - 7200 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dunhill Fresh ...
2000 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Genera Balsam ...
100 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK