ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Go color protective barrier
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA OYSTER
 
Go color protective barrier
 Një pH të lehtë acidik, ky krem krijon një barrierë reale rreth fytyrës dhe ndarjes se flokëve. Përdoreni çdo herë që bëni një ngjyrë te re ose dekolorim, pasi mbron lëkurën dhe redukton çdo skuqje nga shërbimet teknike.
Përdorimi: para aplikimit te përzierjeve te ngjyruesit ​​ose çngjyrimit, shpërndani një shtresë të hollë te produktit rreth ndarjes se flokëve nga lekura e fytyres.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
100ml
Artikulli #6446
1 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Impala Mascara MiniM ...
450 LEK
Impala Micromatic ...
300 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
700 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Lolita Lempicka L de ...
3500 LEK - 6000 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Essence Pure ...
4300 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Lacoste Dream of Pin ...
5600 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Thierry Mugler Angel ...
600 LEK - 950 LEK
Garnier Fresh - inte ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion s ...
0 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK