ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Collagen Mascara Extra Volume
 
 
Loreal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Loreal
 
Collagen Mascara Extra Volume
L'Oreal prezanton Rimelin e ri Extra-Volume me kolagjen për qerpik, revolucionare dhe plot volum , teknologjia e hydra-kolagjenit për volum befasues dhe te pabesueshem.
Furça per volum është formuar në mënyrë unike për të arritur çdo cep të qerpikeve dhe  për ndikim të menjëhershëm. I bute, luksoz dhe voluminoz për volum maksimal  te qerpikeve tuaj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Rimel extra volum i ri
Artikulli #21
1 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Yves Saint Laurent E ...
6500 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Colour Me Gold ...
300 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK