ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Guilty
 
 
Gucci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Gucci
 
Guilty
Prodhuar për mashkullin që di cfare dëshiron, kjo aromë është një përzierje e fuqishme e eksitimit , joshjes, dhe sensualitetit. Arome e cila zgjon te gjitha shqisat me një hov .

Permbajtja:  livando e ftohtë pikante dhe piper i kuq me dru kedri, dru sandali, dhe qelibar.
Efekti i përgjithshëm është elegancea, aroma sexy, e guximshme dhe pa kompromise që kap thelbin e Guccit.
Importuar Nga Italia.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
90ml eau de toilette
Artikulli #6724
9 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Ungaro ungaro ...
2900 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK