ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Tresor in Love
 
 
Lancome
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lancome
 
Tresor in Love
Aroma u krijua nga Dominique Ropion dhe Veronique Nyberg. Kjo përbërje aromatike përfshin aroma me shije frutash, lulesh dhe një bazë dru kedri.

Tresor In Love hapet me akorde të nektarinës, bergamotit, pjeshkes dhe dardhës. Ne zemër lulëzon me trëndafil turk dhe jasemin elegant, ndërsa ne bazë përfshin dru kedri. Aroma është në dispozicion në shishe 30, 50 dhe 75 ml.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum Spray 75 ml
Artikulli #6746
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
Tresor in Love EDP 30ml
Artikulli #10577
0 LEK SHTO NË SHPORTË
Tresor in Love EDP 50ml
Artikulli #10578
0 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 324F ...
400 LEK
Impala Compact Powde ...
450 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda Extra Volume Ma ...
500 LEK
Impala Dipliner 501 ...
500 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Versace Bright Cryst ...
4400 LEK - 6000 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Hugo Pure ...
3400 LEK - 6900 LEK
Calvin Klein Eternit ...
5800 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Jean Paul Gaultier M ...
7500 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Genera Mask rigjener ...
220 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea color crystal ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK