ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Vanitas
 
 
Versace
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Versace
 
Vanitas
Bukuria e portretizuar në një aromë joshëse dhe të ndritshme që krijon ndjenja te pafundme. Qarkullon në ajër, është e vazhdueshme dhe perceptohet nga ndjenja e aromes që transformon atë në diçka vertet te mrekullueshme. Pjesa më femërore e egos, është tani e mundur te gjendet ne nje parfum: Versace Vanitas.

Importuar Nga Italia
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Perfume 100ml
Artikulli #6758
10 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 12950 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Tesori d'Oriente The ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
Burberry Weekend ...
4800 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK