ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ambrato
 
 
Felce Azzurra
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Felce Azzurra
 
Ambrato
 Eshtë një produkt me ph të balancuar, pasuruar me agjentë hidratues që i japin vitalitet dhe mireqenje duke e bërë lëkurën tuaj të butë dhe të ndihet e qetë.
Në sajë të një përzierje të balancuar të detergjenteve, zhvillon një shkumë të pasur dhe të butë ne lëkurën tuaj.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Ambrato
Artikulli #6875
260 LEK SHTO NË SHPORTË
Classicio
Artikulli #10528
260 LEK SHTO NË SHPORTË
Dolce
Artikulli #10529
260 LEK SHTO NË SHPORTË
Elegante
Artikulli #10530
260 LEK SHTO NË SHPORTË
Fresco
Artikulli #10531
260 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar True color P ...
280 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Dior Sauvage Dior ...
MOLINARD MOLINARD DE ...
9700 LEK
Cartier Baiser Vole ...
8500 LEK - 18000 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK