ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Alle Erbe 1000ml
 
 
Mil Mil
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Mil Mil
 
Alle Erbe 1000ml
Një krem bimor i cili rinovon dhe riparon kutikulat e demtuara në thellësi, forcon flokët dhe i mbron ata nga streset e jashtme (tharëse flokësh, brushat). Gjithashtu përmban ekstrakte bimore të cilat ushtrojnë një antioksidant efektiv dhe të cilat kryejnë një efekt rigjenerues.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
1000ml
Artikulli #6970
350 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Perfect Cove ...
950 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda MEGA LASH VOLUM ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
0 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK