ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Body milk nourishing
 
 
Nivea
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nivea
 
Body milk nourishing
 NIVEA Nourishing Body Milk furnizon lëkurën tuaj me më shumë hidratim te gjatë e të qëndrueshem, duke e lënë atë të butë dhe duke e bërë më pak të thatë.
Pasuruar me minerale natyrore, vaj bajame dhe Vitamina E.
Ajo punon në harmoni me lëkurën, aktivizon lagështi natyrale në lëkurë, efektivisht pengon lëkurën nga tharjet dhe dukshëm redukton ashpersine.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Body Milk Nourishing
Artikulli #7055
500 LEK SHTO NË SHPORTË
In-Shower Body Milk Nourishing
Artikulli #10419
500 LEK SHTO NË SHPORTË
In-Shower Body Lotion Hydrating
Artikulli #10420
500 LEK SHTO NË SHPORTË
Body Lotion Express Hydration
Artikulli #10421
500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Gabrini Terracotta p ...
195 LEK
Deborah Eyeliner Pre ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
800 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Loreal Triple Active ...
780 LEK - 850 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
5900 LEK - 6500 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK