ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Vital
 
 
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Deba
 
Vital
Deodorantet janë pa alkool, nuk e thajne lëkurën, e hidratojne atë për shkak të ndikimit të kompontenteve aktive Aloe Vera që garantojne mbrojtje efikase dhe afatgjate te trupit pa i demtuar rrobat. Janë të freskëta, të lehta dhe diskrete, duke lënë një ndjenjë të këndshme flladi të pastër dhe të butë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Vital
Artikulli #7091
250 LEK SHTO NË SHPORTË
Vital
Artikulli #10395
250 LEK SHTO NË SHPORTË
Balance
Artikulli #10396
250 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
400 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Mascara XXXL ...
600 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
2000 LEK
Impala Upgrade Masca ...
600 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 12500 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Bon Bons Primobacio ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Mus ...
440 LEK
Paris Vally Foxy ...
1900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Carefree Aloe ...
220 LEK - 300 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
0 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
0 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
120 LEK - 220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK