ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
My curls
 
 
Garnier Fructis
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Garnier Fructis
 
My curls
 Garnier Fructis Style bouncy Curls Mousse është një shkume e fortë  që përmban forcim frutash për përkufizim të gjatë dhe të qëndrueshem, per floke te shëndetshëm dhe me shkëlqim.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
200 ml
Artikulli #7113
380 LEK SHTO NË SHPORTË
Curl Control
Artikulli #10671
380 LEK SHTO NË SHPORTË
Wet Shine
Artikulli #10672
400 LEK SHTO NË SHPORTË
Hydra Ricci
Artikulli #10673
380 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
720 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
600 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
3200 LEK - 5900 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea Color CrystalG ...
380 LEK
Nivea For Men anti-s ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Straight & Eas ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK