ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Cool Citrus 500ml
 
 
Listerine
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Listerine
 
Cool Citrus 500ml
 Listerine është provuar klinikisht për të parandaluar dhe reduktuar pllakëzat bakteriale dhe për të mbajtur gojën dhe frymëmarrjen tuaj të freskët duke vrarë bakteret mes dhëmbëve.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Cool Citrus 500ml
Artikulli #7119
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Cool Citrus 250ml
Artikulli #10378
330 LEK SHTO NË SHPORTË
Original 500ml
Artikulli #10379
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Total Care 500ml
Artikulli #10380
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Total Care 250ml
Artikulli #10381
390 LEK SHTO NË SHPORTË
Stay White 500ml
Artikulli #10382
600 LEK SHTO NË SHPORTË
Stay White 250ml
Artikulli #10383
390 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Creation lamis Illis ...
1000 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5200 LEK - 7200 LEK
CAROLINA HERRERA Gin ...
6500 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
PENHALIGON'S Opus 18 ...
14000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK