ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dimension Capelli Secchi
 
 
Lux
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lux
 
Dimension Capelli Secchi
Dimension nga lux është një linjë me shampo dhe balsam 2in1. Pasuruar me ekstrakte të koncentruara aktive, gjetur natyrisht në fruta, vitamin C dhe E, acideve të butë dhe glukozës. Ajo e bën sipërfaqen e flokut te duhur. Dite pas dite, flokët tuaj do të jene te fortë dhe me shkëlqim, të plotë dhe te shendetshem. Dimension është në dispozicion në 4 variante per : flokët normal, flokët e drejtë, flokët e thatë dhe flokët e yndyrshem.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Dimension per floke te thate.
Artikulli #7125
160 LEK SHTO NË SHPORTË
Dimension per floke te yndyrshem
Artikulli #9962
160 LEK SHTO NË SHPORTË
Dimension per floke normal
Artikulli #9963
160 LEK SHTO NË SHPORTË
Dimension per floke te drejte
Artikulli #10376
160 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
TOM FORD Tom Ford Ou ...
30000 LEK
MOLINARD Cuir Perfum ...
4000 LEK - 7400 LEK
MOLINARD Muguet Eau ...
7400 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK