ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dove Crema Di Mandorle E Fiori Di Ibisco
 
 
Dove
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dove
 
Dove Crema Di Mandorle E Fiori Di Ibisco
Butësia dhe hidratimi i thellë janë të garantuara nga nutriumi natyror i teknologjisë hidratuese, ndërsa ndjesia qetësuese, kënaqësia dhe mirëqenia është ofruar nga takimi mes kremit dhe luleve te bajames, të cilat lënë lëkurën delikate dhe joshëse.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500 ml
Artikulli #7145
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Kenzo Summer By Kenz ...
5900 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
4500 LEK - 8500 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Jean Paul Gaultier S ...
6500 LEK
MOLINARD Fleur D'Ora ...
7400 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 11500 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK