ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dove Latte Di Cocco E Petali Di Gelsomini
 
 
Dove
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dove
 
Dove Latte Di Cocco E Petali Di Gelsomini
 Formulimi i saj ofron një gjest te vetem i cili ushqen ne menyre intensive lekuren tuaj, në sajë të kombinimit të teknologjisë natyrore me lageshtine e Nutrium, dhe një aromë ekzotike me qumështin e kokosit dhe petalet e Jaseminit .
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500 ml
Artikulli #7161
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
800 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
350 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda WATERPROOF MASC ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
600 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
500 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
1200 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
2500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Icy C ...
1000 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Jean Paul Gaultier C ...
9500 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Yves Saint Laurent B ...
9500 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Colgate MaxFresh ...
200 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Pantene Balsam color ...
390 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK