ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ricci Ricci
 
 
Nina Ricci
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Nina Ricci
 
Ricci Ricci
 Ricci Ricci
I RI

Ricci Ricci eshte nje heroinë e cila mishëron një femër të fortë urbane dhe me qëllim të keq .....

Një shprehje e vërtetë e magjepjes dhe e guximit. Lule unike dhe misterioze qe terheq të gjithë ata që e ndjejne kete arome. 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum Vaporisateur 80 ml
Artikulli #457
12 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #5295
5 800 LEK SHTO NË SHPORTË
deo sptay 150ml
Artikulli #5296
3 200 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Ruby Rose 536A ...
4800 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
280 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Impala Impala Liplin ...
300 LEK
Flormar Turbo Bost ...
450 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1300 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 8000 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Lolita Lempicka Loli ...
3500 LEK - 7300 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Moda BODY SPRAY ...
400 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
0 LEK
Kamill Body Lotion c ...
0 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK