ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dove Profumo Di Prugna E Fiori Di Ciliegio
 
 
Dove
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dove
 
Dove Profumo Di Prugna E Fiori Di Ciliegio
 Nëse ju mungon aroma e veres dhe e shikoni qe ajo po vonon, unë ju rekomandoj këtë linjë shampo trupi të Dove Go Fresh ndaj delikates dhe aromes te ëmbël me shije frute, për një dush të fresket, plot kalori dhe hidratim. Lëkura do të jetë e rilindur, edhe në sajë të teknlogjise unike dhe inovative të lageshtise te Nutriumit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
500 ml
Artikulli #7165
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
Flormar Long wearing ...
370 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda LENGHTENING MAS ...
500 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Cacharel Amor Pour H ...
7000 LEK
Lancome Miracle ...
4700 LEK - 8600 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Prada Prada ...
7100 LEK - 8500 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Lancome Hypnôse Sen ...
5400 LEK - 10000 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Bvlgari MAN ...
4000 LEK - 7500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK