ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Dove Go Fresh
 
 
Dove
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Dove
 
Dove Go Fresh
Një zgjim i butë për mendjen tuaj dhe per nje lëkurë me të gjallë. Aromë frymezuese me shegë dhe limon lulemine.
I jep lëkurës suaj një përkulshmëri të re.
 
 
 
Max Factor Max Facto ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda EXTRA VOLUME MA ...
450 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Valentino V ...
5000 LEK - 6500 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
TOM FORD Tom Ford Fl ...
25000 LEK
Dior Sauvage Dior ...
PENHALIGON'S QUERCUS ...
12000 LEK
PENHALIGON'S Iris Pr ...
16000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK