ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Vidal White Musk
 
 
Vidal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Vidal
 
Vidal White Musk
 Vidal Bath Foam White Musk
500 ml - (16,9 oz.)
Aroma intensive dhe zhbiruese e miskut te bardhe do të pushtoje dhe do te mbeshtjelle trupin tuaj në një tonifikim krejtësisht joshës dhe te veçantë.
Formula e kësaj shampoje, pasuruar me substancat ushqyese dhe zbutese, e le lëkurën tuaj të butë dhe elastike.
Testuar dermatologjikisht.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750 ml
Artikulli #7173
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Turbo Bost ...
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda X10 VOLUME MASC ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Versace Red jeans ...
2860 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Escada Desire Me ...
4200 LEK - 8200 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
B.U Wild ...
260 LEK - 300 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
320 LEK - 400 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Pantene Classic Care ...
460 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Color Crystal ...
450 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Head & Shoulders Hea ...
700 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK