ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Vidal Argan Oil
 
 
Vidal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Vidal
 
Vidal Argan Oil
Vaji i Arganit është i njohur për substancat ushqyese te saj dhe për efektin pozitiv në lëkurë me përbërësit e tij aktiv, Vitamina E, Omega 3 dhe Omega 6. Dermatologjikish i testuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750 ml
Artikulli #7179
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Ruby Rose Lip Transp ...
90 LEK
Flormar Laps Sysh ...
150 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Moda Mascara Ultra V ...
450 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala  Compact Anti ...
450 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
500 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Gucci Eau de Parfum ...
5000 LEK - 10000 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Yves Saint Laurent Y ...
0 LEK - 8500 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Top Ten Ice dive ...
900 LEK - 1100 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7000 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Flormar Sexy ...
320 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
0 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea anti-schuppen ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Straight & Eas ...
390 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Creative Look M ...
330 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
650 LEK