ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Vidal Dusengel Sensitive Talco Liquido
 
 
Vidal
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Vidal
 
Vidal Dusengel Sensitive Talco Liquido
 Sensitive - skin- protective
Mbron dhe hidraton lekuren. Lekura mbetet e zhdërvjellët, e butë dhe elastike. Aromë të freskët dhe të bute. Freskon shqisat dhe i jep atyre rehati intensive afatgjatë.
Testuar dermatologjikisht.
Natyral pH
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
750 ml
Artikulli #7183
300 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Gucci Envy ...
4300 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Cool Water ...
2000 LEK - 4200 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Montblanc Presence c ...
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK