ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Poeme
 
 
Lancome
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Lancome
 
Poeme
Poemë
Të gjitha pa thënë asnje fjalë.
Një aromë e joshjes dhe raportimit ... përtej fjalëve! Në poezi, çdo fjalë është një lule dhe çdo lule një poemë për të shprehur atë që nuk mund të thuhet.


 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Eau de Parfum Vaporisateur 100 ml
Artikulli #459
10 000 LEK SHTO NË SHPORTË
eau de parfum 30ml
Artikulli #2168
6 000 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Jacques Red Gracious ...
980 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Bvlgari  Pour Homme ...
4000 LEK - 5000 LEK
DKNY Donna Karan Gol ...
4500 LEK - 11000 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Marc Jacobs Lola ...
6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
22000 LEK
Bvlgari Goldea The R ...
7800 LEK
Acqua di Parma Deodo ...
3900 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK